Zvláštní ustanovení Číhaň

06.07.2011 23:23

Zvláštní ustanovení zde

Karta jezdce zde

Karta jezdce do 16let zde

Mapa zde

 

Diskusní téma: Zvláštní ustanovení Číhaň

Datum: 12.07.2011

Vložil: Petr Bezruč

Titulek: Kde?

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli jde o čiháň tady u ostravy ,chtěl bych vzít babičku aby se mohla dívat .Děkuji za odpověď péťa..

Datum: 12.07.2011

Vložil: Luboš z Čachrova

Titulek: Re: Kde?

Péťo,
je to Číhaň u Kolince. Z Klatov je to směr Horažďovice. Trasa bude značena. Jestli pojedeš pendolínem z Ostravy, tak přestup v Praze na Plzeň, v Plzni na Klatovy a tam si vem taxíka. Každý Klatovský taxikář ví kde je Číhaň. Start je v deset, tak vyraž s babčou včas ať to stihnete, bude to stát za to.

Datum: 05.07.2011

Vložil: Jíra

Titulek: ?

Bude tam nějaký úsek, kde se nadřou i diváci? :)

Datum: 05.07.2011

Vložil: F.F.

Titulek: Re: ?

Loukacross Jíro nečekej. Vše se dá jet v sedle motorky. Samozřejmě že někdo může v některých úsecích mít problém a pak se nadřou i diváci. Ty na své nové krasavici nemůžeš mít problém a věřím, že se ti to bude líbit. Dnes dvanáct lidí tvrdě makalo na trati a myslím, že to bude stát za to. Hodně se jede v lese tak doporučuji jet s rozumem. Prostě dobrý jezdec endura k úspěchu potřebuje používat hlavu a v Číhani to bude potřeba. A ti diváci se nadřou jen tím ,než oběhnou všechny zajímavé úseky, bude jich docela dost.

Datum: 05.07.2011

Vložil: Jíra

Titulek: Re: Re: ?

Super! :) Já jen jak jsou teď všichni namlsaný z Erzbergu, tak si myslí, že všechno je placatý. ;) "Krasavice" musí ještě dospět - zatím má "dětské nemoci".

Datum: 06.07.2011

Vložil: F.F.

Titulek: Re: Re: Re: ?

No to mi neříkej, že KTM má nějaké dětské nemoci. Číhaň až zas tak placatá nebude. Pojede se párkrát i do kopce, ale jde o čistě endurové věci, žádný trial.

Datum: 06.07.2011

Vložil: Jíra

Titulek: Re: Re: Re: Re: ?

Zatím jsem ve fázi ladění na EXTREMní výkon. :) Musím přemluvit karburátor, aby se kamarádil s Akrapem. Super je tlumič řízení. Fakt výborný - zatím testováno jen na bahně. První šrámy už má - první plasty už nemá. :)

Přidat nový příspěvek