Ze stránek Bezinky....

04.02.2011 20:44

 

 

Symbol Kamýckého FMX a otec Českého adrenalinového létání s motorkou Petr KUCHTA Kuchař se léčí s rakovinou.

Dnes na tiskové konferenci zveřejnil náš kamarád a skvělý člověk Petr KUCHTA Kuchař následující zprávu ke své neúčasti na FMX show v Brně která proběhne již zítra :

"Z uzlin na mém krku se nakonec vykluboval nádor, který mi léčí chemoterapií. Strašně jsem se do Brna těšil. Jsem zvyklý na různé fyzické problémy, ale tohle v průběhu chaemoterapie fakt nedám," vykládal sklesle novinářům na tiskové konferenci.

Kuchař se na brněnském závodě bude podílet alespoň jako organizátor. "Snad to vyjde příště," doufá závodník, jenž je považován za průkopníka freestylu v Česku.

Byl to on, kdo před lety začal na motorce metat salta, dělat stojky a předvádět další vylomeniny. A právě on k freestyle motokrosu přivedl i další české jezdce jako je například Petr Pilát, největší tuzemská hvězda.

Za svou kariéru zažil Kuchař bezpočet pádů, utrpěl desítky zlomenin a jiných zranění. Ale jak sám přiznal, teď ho čeká boj nejtěžší. "Prosím všechny, aby mi dali klid a soukromí," vzkázal fanouškům


Petře - za všechny Bezinkáře,Bezinkářky a všechny kdo na tebe chodí pod zříceninu Kamýckého hradu :

Držíme Ti pěsti, aby tvůj souboj s tou potvorou co se usadila ve Tvém krku, byl velmi rychle za Tebou a opět si se mohl bavit tím co máš nejradši.
Aby ta povora vyběhla ze super chlapa, se kterým mnozí z nás měli tu čest potkat se osobně. A protože si dovolím tvrdit, že Tě trochu znám, věřím že Ty to dáš co nejdřív a budeš mít klid pro radost ze života s těmi kdo Tě milují i s těmi v kom jsi nechal svou nesmazatelnou stopu....a že nás je !!!!

 

 

Za všechny Klatováky si dovoluji napsat, že držíme pěsti v asi nejtěžším Petrovo závodu.  Petře drž se - Ty to zvládneš.

F.F.


 

 

 

Diskusní téma: Ze stránek Bezinky....

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek