První závod SteelPro Cupu je za námi.

17.04.2011 20:42

 

V sobotu 16.4. se uskutečnil první závod SteelPro Cupu v cross country v Liběticích. Za pěkného počasí se na startu sešlo celkem 143 závodníků, kteří závodili v pěti kategoriích. Na závodníky čekala ryze přírodní trať, kde se střídali rychlé úseky s technickými pasážemi, kterým dominoval dlouhý kamenitý výjezd. Jeden okruh měřil 9km a závodníci ho jezdili průměrně kolem 17minut. První se na start postavili závodníci kategorie Sport společně s Veterány. V nejrychlejší kategorii vyhrál Radek Bezděk, druhý byl Jan Matějka a třetí Jan Zeman. Ve veteránech zvítězil domácí František Melich před Marcelem Hrozným a Lubomírem Fajtem. Jako druzí se na start postavili "Hobíci" společně s juniory.  V kategorii Hobby vyhrál Václav Hambek před Václavem Skřivanem a Janem Vaštou. V juniorech bylo pořadí Tomáš Šperl první, Jan Michal druhý a jako třetí dojel Ladislav Hosnedl. Jako poslední odstartovali závodníci kategorie Pitbike. Zde zvítězil Jaromír Michal před Jindřichem Křížem a Jiřím Tomanem. V této kategorii startovali i tři dívky, které se statečně poprali s nástrahami velmi náročné trati. Za spolupořadatele celého seriálu bych chtěl poděkovat všem jezdcům za ukázněnost, díky které se žádnému závodníkovi nic nestalo a jediným zraněním byl zmáčknutý prst tatínka jednoho závodníka, který se snažil pomáhat v jednom těžkém úseku. Hlavně bych chtěl poděkovat všem obětavým pořadatelům, kteří postavili tak pěknou trať a pomáhali při pořádání závodu v čele s ředitelem Honzou Pytlem. Velké poděkování patří všem sponzorům a majitelům pozemků, kteří pomohli k uskutečnění tohoto krásného závodu. Dalším závodem bude závod v Domažlicích, který bude zase trochu jiný a já doufám, že se tam všíchni sejdeme.  Ještě jednou všem zúčastněným děkuji.

František Ferus.

 

Sponzoři Libětického závodu:  SUK - stavby s.r.o., Karaus Jiří, Karaus Stanislav, Matějčík Radek, Melich František, Kolář Miroslav,Tršová Růžena, Kulíková Jana, Šperl Antonín, Tomanec Tomáš, Děkan Miloslav, Klika Jiří, Matějka Jan, Obec Hlavňovice, Enduro Tábor a Less +Forest.         

Hlavní sponzor seriálu: SteelPro.cz       

Mediální sponzor: Rock radio      

Sponzoři seriálu: CNC working, Zeman color, Zdeněk Kraus - instalatérství, Parotrans, Autodílna + pneuservis Michal + Michal Bolešiny, Koupelny Ekoinstal, Rekap Klatovy.

 

 

 

 

více foto na  https://www.vrysavy.com/picture.php?/1914/category/80

Další fotky doplním v týdnu.

Diskusní téma: První závod SteelPro cupu za námi.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek