Mahera CUP 24.4.2010 Zelené udolí

27.04.2010 10:06

Za krásného slunečného počasí se v sobotu uskutečnil druhý závod letošního Mahera Cupu, tentokrát ve Vyšším Brodě - Zeleném údolí. Z Klatov jsme vyrazili pouze dva, já a Honza Hochmann. Doprovod nám dělala moje "manažerka" Vendulka.  Na start se postavilo 50 závodníků rozdělených do dvou skupin. Každá skupina jela dvě rozjížďky po jedné hodině a to jednou jedním směrem a podruhé opačně. Trať byla moc pěkná, nechyběl výjezd, meze, voda, kamení, kládička a spousta pěkných zatáček. První se na start postavili "junioři" do 36let společně s licenčními. Mezi mladými předvedl parádní výkon Honzy Hochmann který si po dvou prvních místech poprvé na krk pověsil medaili a to hned zlatou. Mezi licenčními dojel druhý Robert Meyer, který svými letošními výkony nechává zapomenout na sezónu loňskou plnou čtvrtých míst. V dospělých nad 36let jsem si po špatných startech, kdy mi to v obou rozjížďkách chcíplo dojel pro dvě třetí místa a byl z toho bronz. Pěkný výkon předvedl i JBRko jezdící Jíra Podroužek, který obsadil krásné šesté místo. Závod se pořadatelům moc povedl a z mých letos odjetých osmi závodů to byl zatím ten nejhezčí, nejpohodovější. Taková je prostě Mahera a proto už se těšíme na další.  

F. Ferus

Výsledky a více foto na www.mahera.wz.cz

 

Diskusní téma: Mahera CUP 24.4.2010 Zelené udolí

Datum: 29.04.2010

Vložil: Honza Hochmann

Titulek: .

Copa táta.... Řekl, že mi to víc sluší se sekačkou na zahradě, tak ať mažu posekat trávu...... :-)

Datum: 28.04.2010

Vložil: F.F.

Titulek: fotky

Jo jo Honzo, vypadáš na nich jako opravdový závodník. Už je viděl táta?

Datum: 28.04.2010

Vložil: Honza Hochmann

Titulek: .

Teda ty fotky z Mahery nemaji chybu.... Fakt pecka......

Datum: 28.04.2010

Vložil: F.F.

Titulek: Objížděči

Roberte nerozčiluj se, nemá to cenu. Oni si zaplatí startovné a potom nejezdí ani po trati., Jejich škoda. Svezení to bylo parádní. Co to plánujete z Radkem teď v sobotu. Nějaký závod?

Datum: 28.04.2010

Vložil: Robert

Titulek: Objížděči

Ano i já se těším na příští Maheru a zcela určitě mě potkáte hned vedle časomíry kde budu míti improvizovaný chyrurgický stánek s prakovými obvazy ---- a pozor zcela zdarma..

Datum: 27.04.2010

Vložil: twenty-nine

Titulek: t-n

To by mě zajímala, ta manažerka. Asi nějaká kočka...

Přidat nový příspěvek