KTM FESTIVAL 2010!!!

31.03.2010 21:00

Vážení zákazníci!

Jako každý rok, tak i v letošním roce KTM Central East Europe s.r.o. Bratislava pro Vás připravila testovací dny KTM. V letošním roce je tato akce spojená s akcí KTM Club Ride a nese název „KTM FESTIVAL”. K testovacím jízdám bude připraven silniční přírodní okruh, supermoto trať, enduro okruh a motokrosová trať.

KTM Festival se uskuteční ve dnech 24. - 25. dubna 2010 v Bělé pod Bezdězem u Mladé Boleslavi

/viz. mapka /

Bělá pod Bezdězem

Na této akci budou moci zákazníci testovat jak předváděcí motocykly KTM, tak i nově na připravených tratích mohou jezdit se svými motocykly. Pro všechny návštěvníky je připraven doprovodný program. Vzhledem k tomu, že se jedná o výjimečnou a nákladnou akci, bude účast na této akci zpoplatněna.

100,-Kč - zaplatí zájemci, kteří chtějí bez vlastního motocyklu vstoupit do areálu a chtějí sledovat jako diváci program KTM Festivalu.

100,-Kč - zaplatí jezdec, který se předem zaregistruje a který chce otestovat cestovní motocykly KTM. Za tento poplatek však jezdci nemají možnost vstupu do areálu na vlastním motocyklu a nemají možnost využívat se svým motocyklem připravené tratě.

200,-Kč/ 1 den - nebo 300,-Kč/ 2 dny - zaplatí jezdec, který chce naplno využívat možnosti testovacích okruhů v Bělé pod Bezdězem. Mohou tedy na připravených tratích jezdit na svých motocyklech a pokud se předem zaregistrují, mohou testovat cestovní motocykly KTM.

Testovací jízdy cestovních motocyklů KTM :

KTM zde představí novou modelovou řadu cestovních motocyklů 2010, které si budete moci vyzkoušet na uzavřených tratích a vybrané modely si budete moci vyzkoušet i na veřejných cestách v okolí. Tak jako v loňském roce jízdy budou organizované po skupinách cca v 15-ti minutových intervalech.

Testovací jízdy cestovních motocyklů budou v průběhu KTM Festivalu probíhat v sobotu i v neděli v době od 10.00 hodin do 16.00 hodin. Tyto jízdy budou pouze pro předem registrované zákazníky a registrace na místě bude možná pouze ve výjimečném případě.

UKONČENÍ REGISTRACE PRO CESTOVNÍ MOTOCYKLY - 15. duben 2010

K dispozici budou následující motocykly KTM:

690 Enduro, 690 SMC, 690 Duke R, 990 SMT, 990 Adventure, 990 Adventure R, 990 SMR, 990 SuperDuke, 990 SuperDuke R a pro některé zájemce i RC8 R.

Testovací jízdy terénních motocyklů :

Na KTM Festivalu budou moci návštěvníci využít možnosti testovat i terénní motocykly KTM. Na rozdíl od cestovních motocyklů však testování terénních motocyklů bude možné bez předcházející registrace. Na jednotlivé jízdy se zákazníci budou hlásit až přímo na akci, po zaplacení shora uvedených poplatků.

Registraci prosím provádějte buď písemně nebo telefonicky na : info@ktm.cz -  602 712 416

K registraci jsou potřebné tyto údaje:

  • jméno a příjmení jezdce
  • adresa
  • telefonní číslo
  • e-mail
  • číslo občanského průkazu
  • číslo řidičského průkazu

Jezdci k testovacím jízdám si musí přinést motocyklovou přilbu, ochranné oblečení, obuv, rukavice a platný řidičský průkaz příslušné kategorie !!!

Po celou dobu konání testovacího dne Vám k dispozici bude Radek Kuklík, kterého v případě dotazů můžete kontaktovat na čísle 602 712416.

Těšíme se na vzájemné setkání a na Vaše nevšední zážitky z testovacích jízd.