Kalendář závodů v cross country STEEL PRO CUP 2011

20.02.2011 11:11

 

Enduro team Klatovy spolu s enduronadšenci z Petrovic u Sušice a okolí, z Čihaně, Domažlic, Stříbra a Přeštic pro Vás, kteří rádi změří síly s ostatními připravil seriál závodů v cross country. Došlo k domluvě s panem Petrem Grosskopfem a jeho firma STEEL PRO se stala hlavním sponzorem  seriálu. Pojede se v kategoriích SPORT - jezdci licenční a pokročilí jezdci bez licence, VETERÁN - jezdci 40 let a více, HOBBY a kategorie PIT- BIKE. Pojede se jak na osvědčených tratích, tak na nových tratích. Hned první závod v Liběticích slibuje velmi zajímavé svezení na krásné 8-9 km dlouhé přírodní trati s velkým množstvím přírodních překážek. Další novou tratí bude závod v Čihani, a opět půjde o přírodní trať se vším co enduro dělá endurem. Poslední novou tratí bude Stříbro, kde trať postaví Robert Meyer s partou věrných ze Stříbra a Záchlumí. Kdo tyto kluky zná, tak je mu jasné, že ani ve Stříbře nemůže chybět. Domažlice, Hradiště a Přeštice jsou tratě na kterých se v minulosti již závody jely a patřily k nejlépe hodnoceným. Budeme se snažit tyto tratě ještě vylepšit a prodloužit, aby se  Vám na našich závodech líbilo. Zajímavostí by měl být volný  noční závod ve Stříbře po skončení pohárového závodu a druhý den v Přešticích, kde by se měl jet závod dvojic. V nejbližší době zveřejníme pravidla závodů.

Na  všechny se těší team pořadatelů.

F.F.

Diskusní téma: Kalendář závodů v cross country STEEL PRO CUP 2011

Datum: 18.03.2011

Vložil: Honza

Titulek: moto

bude to jako v JBR cupu, kde budu moc jet v kategorii pit bike i na DT 125?

Datum: 18.03.2011

Vložil: Jirka

Titulek: Re: moto

JJ Honzo můžeš :-))) sice je to vůči pitbikům nefer ale už je to tak

Datum: 05.03.2011

Vložil: Jirka

Titulek: registrace

Zdarec lidi kdypak tak se bude moc přihlásit ??

Datum: 28.02.2011

Vložil: Honza

Titulek: Luxus!

Joo budu se určitě těšit na Domácí trať :)

Datum: 25.02.2011

Vložil: Meyer Robert

Titulek: Noční běsnění

Pár informací k chystané noční akci na kterou bude každý dlouho vzpomínat - Tato bude odstartována cca v deset hodin a vrhnout se do tmy může každý kdo si troufne a uvidí na cestu.Tak například můj běžec bude vybaven velkou autobaterií jež povleče na zádech a ke které bude připojeno několikero halogenů a pro zvíšení rychlosti budu tohoto švihat bičíkem abychom dojeli včas do cíle.Bezděk uhnal nějakého souseda s petrolejovou lampou a vysměvačně si do mě rýpl že váhově na tom bude jeho běžec lépe a že nám ujedou.HA- HA.Překážky budou stejné jako v hlavním závodě a tak si každý bezpečně načte trať ještě za světla.

Datum: 26.02.2011

Vložil: J.B.

Titulek: Re: Noční běsnění

A to jako budete závodit po tmě jo? Tak na to se přijedu podívat.

Datum: 24.02.2011

Vložil: honza

Titulek: luxus

A to pojedou i Pitbike to dvou denni a večer ?

Datum: 22.02.2011

Vložil: _JJ_

Titulek: moc pěkné

termíny zaneseny do diáře, tak uvidíme kolik z toho klapne. Jsem zvědavej jak bude probíhat ta závěrečná dvoudenní akce Stříbro - Přeštice, ...v noci budou kluci na kroskách asi trochu v nevýhodě :-)

Datum: 22.02.2011

Vložil: Jíra

Titulek: Re: moc pěkné

Když budou držet baterku v pravé ruce, tak ano. :)

Datum: 23.02.2011

Vložil: Honza Hochmann

Titulek: Re: moc pěkné

Brejle s nočním viděním jsou zakázané.....!!! :-) Pouze čelovky do výkonu 5W....

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek