Enduro série závodů

01.03.2010 12:37

Na stránkách enduro teamu Tábor jsem se dočetl, že po dohodě tohoto klubu s pořadateli závodu "O pohár Lysé hory" se letos pojede série 5 až 6 závodů. Tři závody budou klasické enduro, zbytek bude sprintenduro. Jelikož jsem v loňské sezoně jel závod v Opařanech a o závod "O pohár lysé Hory" je velmi oblíbený, tak si myslím, že se rodí kvalitní serie závodů. Nepojede se pod Autoklubem, takže nebude třeba licence. Do konce března by měl být hotov kalendář a zvláštní ustanovení. Dám včas vědět, aby se případní zájemci mohli přihlásit.  F.F. 

Diskusní téma: Enduro serie závodů

Datum: 02.03.2010

Vložil: Bady

Titulek: Opařany

Ten sjezd je mnohem drsnější než jsem si ho představoval - podle tvého vyprávění.Mrzí mě,že jsem to neviděl osobně.Myslím,že by se tam nechalo udělat pár veselých fotek.

Datum: 02.03.2010

Vložil: Petr Andrlík

Titulek: video Opařany

Ten seriál zní dost slibně. Jinak to video z Opařan je dost povedenej kousek :-)

Datum: 02.03.2010

Vložil: F.F.

Titulek: Re: video Opařany

Povedenej kousek byly celý závody. V tom sjezdu jsem šel přes řidítka a ani nevím jak jsem se dole zastavil. Měli se jet tři kola, ale pořadatel soutěž zkrátil na dvě. To jsem uvítal , protože v třetím kole bych asi umřel. Je ale pravdou že se našli jezdci kteří si to docela užívali a ze zkrácení nebyli nadšení. Třeba takový Robert Meyer se svým krtečkem si liboval. Za zmíňku stojí, že ze 140 lidí vzdalo 70. Takže beru za úspěch, že jsem dokončil. F.F.

Přidat nový příspěvek